22.Bölüm Fragmanı

Kategori : Fragman, Haberleri, Oyuncuları, Son Bölüm - Etiketler : - Tarih : 17 Ekim 2012

Eve Düşen Yıldırım 22. Bölüm Fragmanı. heyecanla Takip Edilen Dizimizin 22. Bölüm Fragmanı Keyifli Seyirler…

Muazez Fenalaşıyor ve Şayeste ile Annesinin Konuşması. Muazzez Yaşamalı Anladın mı Yaşamalı. Etrafındaki herkes acılar içinde kıvranacak tıpkı benim gibi. Elinden hiç birşey gelmeyecek babası kardeşi karısı hepsi kıvranacak…

.
.  Zayıf kuvvet sebep-Sonuç ilişkisiyle 22.Bölüm Fragmanı hali Uranyumun bozulması esanasında var olan (doğal ışıması) Bu zayıf güç Güçlü kuvvetler protonları birlikte tutar. Bir proton içinde üç kuarktan meydana gelir Pekibu taşı kaldırmaya dah çok güç lazım Ve  yerçekimi kuvveti bunun ilgisi yok Ve şimdi çözüyorum elektromanyetik kuvvet. Biz varlığın yaratılış safhasını göremeyebiliriz Biz ilahi kudretin bu safhasını göremiyebiliriz. Ama orada olduğunu biliyoruz Zahiren varlığı belli oluyor. Ve ilk etapta nereden geldikleri Eve düşen yıldırım. Büyük arayışı Bu esrarı çözmek Evrenin içinde saklı tutulan derin sırlar Sadece bizim neyden yapılmış olduğumuz değil Neden içimizdeki varlıklar şekil almış Anahtar buluş zerre  fiziğinde Keşifedilen Bazı zerrelerin olduğunu gücü onların naklettiği Örneğin fotonları ışık parçacıkları 22.Bölüm Fragmanı kuvvet taşır. Bütün kuvvetlerin bu taşıyıcıları var. Daha  henüz onları bulamadık Fakat orada olduğunu bilmeyi yeterli buldum Ve yeteri kadar biliyoruz onların etkileşimini Bir milyon  milyar derece civarda Ve elektromanyetik zayıf kuvvetler birleştirmeye başlar.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 3 = 6

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..