Cagatay Ulusoy – Hazal Kaya Süperstarlife

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 21 Şubat 2013

Cagatay Ulusoy – Hazal Kaya Süperstarlife da haber oldu.. işte Çağatay ve Hazal’ın yeni Bir Dizide Oynayacaklarmı iddaalarına yanıt Hazal Kaya’dan Geliyor….

 

Bunca yolu yürümekle asıl aptal olan sensin! Ama ben ipi takip ettim. – Haydi! Senin aptal ipini göremiyorum. Dur, geri dönelim. – Hayır, bana güven. Geri dön, çok saçma. Bak. Ne yaptığımı biliyorum. Oyun Oyna dur ! Cücelerin kralı! Gördün mü? Bizi kraliyet yatak odasına getirdin. Kraliyet yatak odası mı? Hey, bir dakika! Kraliçenin ayakkabıları! Altı tane parmağı var. Güneş yaratıkları! Nöbetçiler! Oyun Oyna! Kaç! Bu Prenses! Yakalayın! Yakalayıııııııııın! Evet! Ya ka laaa aaa Gel! Hayır buradan! – Ne? – İpi takip et! Oyun Oyna! Çabuk! Vay! Amma yolculuktu! İyi misin? Sanırım Bak Curdy. Ay! Gördün mü, ip bizi geri getirdi. Evet, herkesi Cüceler hakkında uyarmalıyız! Benimle büyükanneye gel, Ne yapılacağını o bilir! Oh, Hayır! Sen de görürsen, O zaman bana inanırsın! Gel, buradan! Büyükanne! Sana görmen için birini getirdim! – Eee Buradan! Şimdi bana inanmalısın! Büyükanne falan görmüyorum. O buralarda olmalı Sadece sadece şimdi görünmez olmuş. Büyükannen görünmez mi? Evet Ama o burada, biliyorum. Dinle beni kurtardığın için minnettarım Ama oyun oynamaya vaktim yok. Bu bir oyun değil! Hayır, Bu çok ciddi bir durum. Cücelerin bir planı var ve sen de bunun içindesin. Görünmez büyükannelerle harcayacak zamanımız yok. Bana inanmıyorsun, değil mi? Şey – Ama arkadaşız sanıyordum? Arkadaşlar birbirine yalan söylemez. Gidip kralı uyaracağım. İyi. Git git Hıh – Hoşça kal Curdy. Hoşça kal Prenses. Ama benim Büyükannem var! Gerçekten. Gardiyan! Gardiyan! Kralı görmeliyim! Cüceler! Dur. Kim var orada? Yakalayın! Oh Hayır! Bu bir çocuk! Bu benim hatam değil. Karanlıkta göremedik. Bu yaratıklarda biri olmasın? Evet! Haydi! İçeri götürmeme yardım et. Sadece kralı uyarmak istiyordum Sayıklıyor Yaralanmış Hiç anlamıyorum Oyunu Oyna Büyükanne ihtiyacım olduğunda yanımda değildi!? Ve şimdi Curdy her şeyi uydurduğumu sanıyor. Ama uydurmadım, değil mi? O gerçekten var. değil mi? Eğer ipi takip edersem kendi büyümü bulacağımı söylemişti. İşte bu, Büyükannem bunu demek istemişti! Burada değil çünkü bunu benim kendimin düşünmemi istedi.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


1 + = 10

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..