Çağatay Ulusoy Özel Röportaj

Kategori : Haberleri - Etiketler : - Tarih : 17 Şubat 2013

Çağatay Ulusoy Özel Röportaj, Çağatay Ulusoy Özel Röportaj Video izle : Çağatay Ulusoy Yeni Projeleriyle Yakında Yine Show Tv Ekranlarında Yerini Alacak…

Not: Video Eski Videodur…

Detaylar Videoda

 

Bu çok umut vadediyor! Ne büyük bir tünel! ne kadar korkunç! O da ne! Önce onlar aah aaah Parmak denir onlara, aptal! Evet, onlardan kurtulmalıyız, değil mi.!? Çok çirkin! Yaratıkların yuları çıkmadıklarına emin olmalıyız Böylece sevgili Kurbağa dudak sürekli izlemek zorunda kalmaz! Bu çok doğru, değil mi benim küçük canavarım? Evet, Evet! Ama anne güneş insanlarına bu ismi Güneşe ihtiyaç duydukları için veriyoruz! değil mi? Böyle bir beyinden böyle zekâ fışkırıyor! O zaman güneşi görmezlerse Bize benzeyeceklerdir sonunda. Oh, ne parlak bir zeka. O zaman o kızı yer altında uzun süre tutarsam . Zamanla çürümeye başlayacak Derisi kırış kırış olacak Buna bütün cüceler için katlanırım. Evet, çünkü o o Çünkü eğer prenses Oyun Oyna ile evlenirse Güneş insanlarının kralı olacak! Prenses Oyun Oyna!? Çok komik!? Bir şey duydun mu? Ooo! bir güneş insanı! – Aaa, yakala onu! Yakala onu, parça pinçik et! Ben sadece buradan geçiyordum. Onu bana ver ! Onu bana ver ! Ona çok kötü şeyler yapacağım! Bunu sonra düşünürüz! Gardiyan! Evet, Gardiyanları çağırın! Cücelerin misafirperliği bu mu? Sanırım korktu anne! Korkmak mı ! ?? Beni korkutmak için birkaç cüce yetmez! Bas geri tuhaf şey! Ne büyük kavga!. Peki, taş kafalı! Ayaklara dikkat! Korkunç, oh oh korkunç! Geri ! Kaçın ! Siz güneş insanlarının sorunu şu ! Deriniz çok ince ! Etiniz yumuşak Kalbiniz yumuşak Kafanız yumuşak! Ama hala şarkı söyleyebilirim. Dur ! Dur ! Bu sese katlanamam ! Dur ! Dur ! Ne iğrenç bir ses ! İt it taşı it! Evet, Onu sıkıştır, ez onu ! Artık merak etme. Sonsuza dek şarkı söyleyemez ! Yakında zayıf düşecek ve ona istediğimizi yapabileceğiz. İşe yaramıyor. Kımıldamıyor bile Oh, ayaklarım! ayaklarım ! Şarkı söylemeliyim ne olursa olsun şarkıyı bırakmamalıyım. Büyükanne, sen misin? İpi takip et! Kendi büyünü bulacaksın sadece ipi takip et !? Sadece rüyaymış. İşte bu Oyunu Oyna Büyükanne dedi ki İpi takip etmeliyiz. Gitmeliyim! Oh, Oyunu Oyna, sensin! Kaçmamışsın ! Sen de gelmişsin. Haydi! Oh, Oyunu Oyna, baksana!? Yol bu olamaz. Korkma, Seni taşırım.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


7 + = 14

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..