Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Kısa Film

Kategori : Fragman, Genel, Haberleri, Oyuncuları, Son Bölüm - Etiketler : - Tarih : 17 Şubat 2013

Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Kısa Film, Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Kısa Film Video izle : İşte Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Kısa Film Paranoya Sizlerle…

 

Çok soğuk ! Çok dar Oh, baksana Asla buradan geçemem! Belki ipi çekersem Sıkışmış! Oh Oyunu Oyna. Şimdi Ne yapmalıyız? Buldum ! İpi takip edip geri dönelim! Nereye gitti?! Asla burada çıkamayacağız! Asla! Onu sonsuza kadar karanlıkta tutarız Böylece kafası taş gibi olur bize benzer Derisi de buruş buruş olur Bu çok tehlikeli benim küçük aptalım! Ya oradan kaçıp diğerlerini uyarırsa! Hayır, şarkı söyleyemeyecek kadar yorulduğu zaman onu öldüreceğiz! Ama anne! Lütfeeeeeen! Onu besleyemez miyiiz? Ona türlü numaralar öğretirdim! Sabret Prensesle evlendiğinde her şey çok farklı olacak. Görüyor musun ? o zaman istediğin kadar güneş insanın olacak ve onlarla istediğini yapabileceksin ! Ooo, kesinlikle Oh annecim çok canavarsın! İyice uyu oğulcum. Yatağa girdiğinde şu ayakkabılarını çıkarsan olmaz mı? Taştan yapılmış Ben. ah ah uu Tamam tamam. Sakin ol Tabi ki! İşte bu. Bunu yapmam gerek Taşlardan geçerek ipi takip etmeliyim Buradan bir geçiş olmalı!? İçinden mi geçecek!? Bu o çocuk! İmkansız! Sen misin Curdy? – O da ne? Curdy! Curdy! – Siz kimsiniz? Benim, Oyun Oyna! Oyun Oyna!? Burada mı!? Bu taşı itersen, Sanırım oynayacak! Ama denemiştim! – Lütfen! Peki prenses! Deneyeceğim! Curdy, İyi misin? – Sanırım! Tekrar dene ! Başaracaksın. Geri çekil! Çabuk ! Hemen buradan çıkmalıyız! – Haydi! Şaka mı yapıyorsun, Orada Cüceler var! Merak etme, İpim var benim! İp mi? Ne ipi? Büyükannem verdi. Aptal Aptal mı? Ben mi? Sanırım kafayı yedim Cüceler beni öldürmek istiyorlar ve ben doğrudan yanlarına gidiyorum Hepsi de bir kız yüzünden. Oyun Oyna, Neredesin? Buradayım! Huh, Daha önce burada değil miydi? Geldim. beni bekle! Kedini her yere mi götürürsün sen? Tabi ki. O benim tek arkadaşım. Bir de sen tabi! Ben mi? Arkadaşız değil mi? Sanırım Prenses. Bana Prenses deyip durma, Ben de insanım! Öyle mi?! Nasıl yani? Şey beni nasıl buldun, yerin altında!? Koskoca dağın ortasında? Çok basit Büyükannemin ipini takip ettim. Hadi oradan! İplik?! Büyükanne!? Başka türlü nasıl bulabilirim? Bana küçük bir cüce mi söyledi?! Bu doğru değil, di mi? – Hayır aptal.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


6 + 2 =

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..