Çanakkale Yolun Sonu Fragman

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 03 Mart 2013

Çanakkale Yolun Sonu Fragman, Çanakkale Yolun Sonu Fragman İzle, Çanakkale Yolun Sonu Fragman HD izle : ”ÇANAKKALE YOLUN SONU” 15 MART 2013′TE SİNEMALARDA.

 

Çanakkale Yolun Sonu Fragman neden bakan ile bir araya geldi. Faydası yok. Ama şimdi seninle konuşmak istiyor. Sen ne zaman şaslıysan ben gösterdim. Yapabileceklerin bitti, Adib. Halim fotoğraflar hakkında sorular soruyor. Fotoğraflar oldukça ilginç olmalı. Bir devlet bakanı varsa ilgilerini çekmiştir. Gazeteci hakkında ne biliyorsun. Ali Homs? Ne olacak? Enformasyon Bakanlığı için orta düzey bir katip. Radyo ile konuşmuş nerede olduğunu bilmiyorum. Yardımın gerekli, Detlev. Senin için Ali Homs’u bulacağım. Eski bir dost için sadece bir iyilik. Ve sen hala güzelsin. Seni görmek güzel. Kendine iyi bak, Çanakkale Yolun Sonu Fragman. Burada kalamazsın Halim dönecek. Adib! Onu buldum! Yaşıyor mu? Yaşıyor mu? İki gün önce, bir ceset bulmuşlar. Onların açıklamasına göre Radyo AbdelKareem. Otobüs kazası olmuş. Organlarından biri kötü durumdaymış. Buna anlam veremedim Radyo hakkında soruşturma başlattım. Bunu onaylamamız gerekli. Onun gözlerini görmeliyim. Adib? Bilmiyorum. Bilmiyorum. Bilmiyorum Adib! O değildi! Radyo’da dövme vardı. Hayır, o değildi. Nerede? Babası gibi her yerde olabilir. Adib,güven bana,o değil. Bana vuracak mısın? Teşekkür ederim! Oh! O olduğunu söyledim. Teşekkür ederim. Yani en iyi ihtimalle saatimiz var. Teşekkür ederim. Adib! Adib! gitmek zorundayım. Sen gazeteciyi bulmalısın. Sen gazeteciyi bulmalısın. Baba! Kızıma ne söyledin? Çanakkale Yolun Sonu Fragman ne söyledin? Bende çok fazla viski vardı. En iyi viskiyi getirdi. Geçmişin hakkında olanları anlattım. Söylediğin her şeyi hatırlıyorum korkunç, büyüleyici olanları. Fotoğraflar nerede? Fotoğraflar hakkında bir şey bilmiyorum. Hakkımda kızıma ne söyledin? Senin masum olmanı istiyordu. Gerçiği şimdi önemi kalmadı suçlaman yeterli oldu! Kızının anladığını sanıyorum. İçişleri bakanlığı hakkında? Hiçbir şey, Ona hiçbir şey söylemedim! Lütfen efendim! Babamı rahat bırakın Iütfen! Gel buraya Oraya bak. Görüyor musun? Sokak gizli polis kaynıyor. Burada daha fazla kalırsam beni bulacakları kesin. Ona hiçbir şey söylemedim. Bakan Çanakkale Yolun Sonu Fragman hakkında. Onlar beni burada bulacak olursa seni öldürürler. Ve senin kızını! Lütfen, lütfen sana yalvarıyorum.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 4 = 9

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..