Emir’in Yolu bitmeseydi neler olacaktı

Kategori : Fragman, Haberleri, Oyuncuları, Son Bölüm - Etiketler : - Tarih : 12 Şubat 2013

Emir’in Yolu bitmeseydi neler olacaktı : Gizem Karaca’dan Bomba açıklamalar geldi… Emir’in Yolu bitmeseydi neler olacaktı Videoda…

 

Çok korkuyorum. Seninle gelmek istiyorum. Beni unutmayın, Oyun Oynaler. Demek hepimiz buradayız. Çatıya çıkarken el ele tutuşalım mı? Faydası yok. Bu bankadan sağ çıkamayacaksınız. Böyle lanetli şeyler söylemez misin? Jöle’yi korkutacaksın. Aslında, Oyun Oyna haklı. Anahtarın çalışmayacak. O tıklayıcıda pil yok. Benimle kesin dalga geçiyorsun. Pili içinizden hangi Oyun Oyna aldı? Vicellous Drum. Bizi buraya tıkmak için pili aldın. Hayır. Ayrıca zamanının yarısını bankada dolaşarak geçirdin. Herkesi istediğin her an öldürebilirdin. Mükemmel bir suç planlamak dışında, planı parça parça çözmekten daha zekice ne olabilir? Seni öptüğüme inanamıyorum. Eteğinin altına girmek için üstün zekâlı olmaya gerek yok, tatlım. O kadar ileri gidebileceğini düşünüp böbürlenme. Ve siz diğer gerzekler birazcık dikkat etseydiniz tüm kanıtların Madge’i gösterdiğini anlardınız! Hayır, göstermiyor! Işıkları kim söndürdü? Hadi ama. Bu ne şimdi? Yine mi? Hareket eden her şeyi vur. Ben hariç. Bu, Drum. Lanet olası Drum. Vicellous Drum. Nerede o? Hiçbir halt göremedik, kardeş. Drum? Ortaya çık. Ortaya çık! Hadi, Drum. Ortaya çık. Ben değilim. Size söylüyorum, ben Vicellous Drum değilim. Işıkları kapattım çünkü gerçek Drum’ın gece görüşü gözlüklerini alacağını biliyordum. Sonra tuvalete gidip bekledim. Altın kalpli, hasta, nazik banka müdürü. Sen olduğunu öğrenince çok şaşıracaklar. Öyle mi dersin? Lobideki soytarılar seni Vicellous Drum sanıyor. Seni öldürürsem daha ziyade kahraman gibi görünürüm. Ama sen beni öldürürsen, daha çok Vicellous Drum gibi görünürsün. İki türlü de, hapı yuttun. Eğlenceli bir hikâye Drum, ama kimse inanmaz. Ortaya çık. Artık yalan yok. Oyun bitti. O kadar çabuk değil. Oyun Oyna’le seni tuzağa düşürdük. Işıklar sönünce gözlükleri alanın, katil olduğunu biliyorduk. Hepimizi öldüremezsin. Öldürebilir mi? Hayır. Kişi başı bir milyon dolar. İşaretsiz. Hepinize. İki milyon dolar. Silahını indir! Silahını indir de konuşalım. Canınız cehenneme. Ve altı kişi kaldı. İşte, tıklayıcı. Sağ ol, kardeş. Sanırım hepsi bu kadar.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 1 = 8

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..