Ferrari 458 italia

Kategori : Araba - Etiketler : - Tarih : 14 Mart 2013

Ferrari 458 italia, Ferrari 458 italia Tanıtımı, Ferrari 458 italia Video, Ferrari 458 italia Tanıtım Videosu izleyin : işte Ferrari harikasının tanıtımı iyi seyirler…

Ferrari 458 italia niye sinirlenecek? Yani, eğer elektrikler giderse yosmaların işleri muhtemelen fırlar. İstediğiniz kadar dalga geçebilirsiniz ama burada eski çağ bilgeliğinden konuşuyoruz. Mayalıların yaptığı takvim yılında bitiyormuş. Evet, kar arabaları üzerinde seksi kadınlar takvimim aralıkta bitiyor. Bu da dünyanın sonuna işaret ediyor mu? Hayır, traktör üzerinde seksi kadınlar takviminin geldiğine işaret ediyor. Hayır hayır, kimsenin seni ‘de kıyamet kopacak diye korkutmasına izin verme. Gördün mü? Ben de tam böyle düşünüyordum. Birçok günlük olay yüzünden de ölebilirsin. Yani, aynen. Bir saniye, ne dedin? İnsanlar kavşaklardan dönerken mesajlaşıyor. Radyo dalgaları beyninin altını üstüne getiriyor. Varoşlardaki dağ aslanı saldırıları % artmış. Dağ aslanlarına nasıl karşı koyacağını biliyor musun? Ben bilmiyorum. Dağ aslanlarına karşı koyamazsın. Tek yapabileceğin şey, yere uzanıp Ferrari 458 italia hayal etmek. Amin, kardeşim. Sanırım tek yapabileceğin, bir vasiyet yazıp ona ihtiyacın olmamasını ummak. Neden vasiyet yazayım? Kimseye bırakacak kıymetli bir şeyim yok ki. Çünkü kızına kimin bakacağını orada resmi olarak söylüyorsun. Kızın için ayarlamaları yapmadın mı? Kıçına bir tane geçireceğim. Lütfen yapma. Cumartesi gününü bir avukatın ofisinde oturup ölüm hakkında konuşarak geçireceğime inanamıyorum. Bak sen. Burayı bir avukat ofisi olarak düşünme. Siz nalları dikince ne olacağıyla ilgili olarak yayıla yayıla oturup yasal düzenlemeleri yapacağımız bir arkadaşının evi gibi düşün. Oturun, buyurun. Ben hafif bir şarkı açayım. Ayrıca harika peynirli çerezim var. Adam nabza göre şerbet vermesini iyi biliyor. Demek istediğim; eğer bana bir şey olursa Umut’u onların yetiştirmesini istiyorum. O zamana kadar diğer büyük ebeveynleri hapisten çıkabilir ve biraz iticidirler. Hapishane sonuçta. Ben Ferrari 458 italia karşı ılımlıyımdır ama şüphe ettiğiniz için sizi suçlamıyorum. İlginç bir şey söyleyeyim. Üçünüz de ölürseniz Umut bebek kime gidecek? Cidden çok ilginç. Bunu hiç düşünmedik. Genelde kimse düşünmez. Acele etmeyin. Ben saate bakarım. Damadım bunu bana Tanıtım Filmi için yaptı.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 8 = 17

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..