Ford Cargo 1846T Tanıtım

Kategori : Araba - Etiketler : - Tarih : 13 Mart 2013

Ford Cargo 1846T Tanıtım, Ford Cargo 1846T Tanıtım Filmi, Ford Cargo 1846T Tanıtım Video : Ford Tır Yeni ürün Tanıtım Filmlerini Sundu iyi Seyirler…

 

Parmak arası terlik buldum! Bana ne terlikten. Bana botlarım lâzım. Bebeğim, burada bot falan yok ki. İkide bir ayakkabılarını kaybetmeyi nasıl beceriyorsun? Sevişen iki kediye fırlatmıştım. Erkek kedi kaçtı. Sonra içime kötü bir his doğdu ve terliklerimi giyip dışarı, dişi kediye bakmaya çıktım. Dişi kediyi dışarıda bir saat kadar sevdim. Terliğin hâlâ dışarıda, çünkü… Erkek kedi geri geldi. Kadınına dokunduğumu görünce küplere bindi. Korkup içeri kaçtım. O ara bıraktım herhalde. Niye sokak hayvanlarının ilişkilerine karışıp duruyorsun? Bilmiyorum, canım. Sen terliği getir. İkisini de giyerim. Bu ne? Sevmedim. Biliyorum, yaş günlerine giden kel adam değil. Umut için bu eğitici kanalı buldum. Birçok Videosu sürüyle dolaşırken Kenyalı cüce Videosu ise tek başına hayatını sürdürür. Dünyanın bütün güzelliklerini ayağının altına seriyorlar. Burada, bölgesini koruma saldırganlığını görüyoruz. Bu Videosu, hasmının kafasını koparıyor. Harika, ikisi de solmuş. Şimdi ne olacak? Tatlım, bu sorun her sabah oluyor. Botlar olmasa bile ya iş eldiveni ya da güneş gözlüklerinin camı oluyor. Çiftleri neden yan yana tutmuyorsun? Bilmiyorum. Lânet gibi bir şey bu. Bu çığlıklar nedir ya? Umut belgeselden korktu. Kenyalı firavunfareleri falan var. Firavunfareleri ödümü koparıyor. Dişiler üstüne bir şey giymeden koşturuyor. Memeleri olan küçük kızlar gibiler. Maw Maw! Cüce firavunfareleri evi istila ediyordu. Versene şunu. Botum orada! Çeviri: Hiro İnanılmaz! Kes sesini, Jimmy. Evdeki silahların tehlikesi hakkında nutuğunu çekemeyiz şimdi. Öyle mi? Çekemeyeceğiniz şey evdeki silah sesleridir bence. Bir silah kasası alırım. için hazırlanmamış o silahsız ailelerden olmayacağız. Sessiz ol, çocuk burada. N’aber? nedir? Bir şey değil. Bir ufonun içinde bulunduğunu söyleyen bir çatlağın radyodaki konuşmasını duymuş annen. Hayır, ufo onun içindeymiş. Dr. Sam’in dediğine göre, yılında gezegenler aynı hizaya gelecekler. Böylece bütün enerji nakil şebekeleri çökecek. O vakit silaha ihtiyacın olacak çünkü sinirli hordalar sokaklarda izdiham yapacak.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


7 + = 12

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..