Gizem Karaca – Tempo Dergisi Backstage

Kategori : Fragman, Haberleri, Oyuncuları, Son Bölüm - Etiketler : - Tarih : 17 Şubat 2013

Gizem Karaca – Tempo Dergisi Backstage, Gizem Karaca – Tempo Dergisi Backstage Görüntüleri, Gizem Karaca – Tempo Dergisi Backstage Video

 

Alın. Sigortalı. Federal Depozit Sigortası, bebeğim. Yeni anlaşmayı sevmemek elde değil! Vay anasını. Sağ olun, Porsuklar. Tek bir şey söylemek istiyorum. Buradan çıkınca, Jöle’yle doğru yola gireceğiz, değil mi? Evet, doğruca Cancun’daki haşhaşlara dalacağız! Az kalsın kulağımı unutuyordum. Tüm bunlardan sonra Fıstık Ezmesi ve Jöle adlı iki adam onca parayla kaçtılar mı yani? Evet. İnanılmaz saçma. Galiba Winnipeg’e uçacaklarını söylediler. Teşekkürler. Rica ederim. Gitmekte özgürsün. Teşekkürler. Pekâlâ, kuzeydeki tüm yolları kapatın. İlaçlarınız, efendim. Hepsini alayım. Suzie, ben “kahraman” kelimesini kullanmam. Rehine grubumu, hayatlarının en kara gecesinden kurtardım mı? Evet. İşimi yaptım. İki ay izin istiyorum. Ücretli. Tabii, hanımefendi. Haftanın beş günü kot pantolon giyeceğim, sadece Cuma değil. Ve iki gözüme de lazerli ameliyat istiyorum. Bunu yapmanıza hiç gerek yok, beyler. Sorun değil, efendim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Buyurun, efendim. Gidebiliriz. Tebrik ederim. Sağ olun, memur beyler. Tekrar teşekkürler, memur bey. Lanet olsun. Vay canına, bu da ne? Tost makinesi mi? Sos tabağı mı? Vay canına. Bazıları nakit vermeyi seviyor. Hikâyeni hiç yutmamıştım. Doğru gelmedi. Sonra Weinstein’in bu gece bu bankada sadece iki soygun olmasına şaşırdığını hatırladım. Sonra da aslında üç soygun olduğunu fark ettim. Çok sağlam bir plan. Oyun Nest, yanlış adamla evlenen azimli yeni veznedar. Çok sempatik bir hikâye. Sahte nişanlın Yeni Oyunlar, pahalı zevklerini açıklıyor. Geçmişteki egzotik gezilerin suçluların iade edilmediği bir ülkeye ani yolculuğunu açıklıyor. Ve sahte düğün hediyelerin, kimsenin dikkatini çekmeden bankadan tonlarca parayla çıkmanı sağlıyor. Hamleni : gibi yapacaktın. Yani güvenlik sistemi kapandığında. Ama Oyunlar ve Drum ve diğerleri planını sekteye uğrattı. Çok kızmış olmalısın. Ama acele etmedin, fırsat kolladın. Işıkları kapattığımda, hamleni yaptın. Alın. Sigortalı. Aslında dahice. Kimse bir kadının düğün hediyelerini açmaz. Sonra da polislere, paralarını bankadan aldırtıp bagajına taşıttın.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 3 = 9

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..