Gizem Karaca’nın Evi

Kategori : Fragman, Haberleri, Oyuncuları, Son Bölüm - Etiketler : - Tarih : 11 Şubat 2013

Gizem Karaca’nın Evi, işte Güzel Oyuncu ve Mankenin Evi.. Saba Tümer’in programına konuk olan Gizem Karaca evinin kapılarını sevenleri için açtı…

 

Hepsi tam zamanında patladı. FBI ajanı, Drum için en büyük tehditti. Bu yüzden önce Weinstein’e onu öldürttü. Bu doğru. Weinstein baştan beri Drum için çalışıyordu. Mitchell de öyle. Güvenlik sisteminin ne zaman kapanacağını biliyordu. Bu yüzden Drum sonra onu öldürdü. Drum çifte cinayet gibi göstermek için elinden geleni yaptı. Ama Weinstein’in ağzındaki tıklayıcı garip bir şeyler döndüğünün en büyük işaretiydi. Tahminimce Weinstein, gerçek katil Vicellous Drum’ın bankadan çıkmasını engellemek için tıklayıcıyı ağzında sakladı. Sonra Drum, Oyunlar’ı bozuk bir pürmüzle öldürdü. Drum sonra İsviçreli hanımefendiyi vurdu. Beşi gitti, sekiz kişi kaldı. Bu çok saçma. Güzel bir hikâye anlattın, tatlım ama patlatacak bir kasam var. Açılmayacak. Beni dinle. Para sineklik gibi. Drum’ın sizi öldürmek için kullandığı bir tuzaktı. Hadi ama, bankada hiç para yok. Bankada tabii ki para var. Sakın öyle deme. İmkansız, dostum. Bunun için çok emek verdik. Beni dinlemiyorsunuz. Bu bir banka soygunu değil! Gördüğüm en güzel banka soygunu olmayan banka soygunu. Kasada para yok mu demiştin? Anlamıyorsun. Tuzak bu. Lafını ye, ucube. Vay anasını. Aman Tanrım. Aman Tanrım! Paranın burada olması önemli değil mi? Vicellous Drum yine de herkesi öldürecek mi? Evet. Kimsenin aklını kaçırmamasına inanamıyorum. Hanginiz Vicellous Drum’sınız bilmiyorum. Benden uzak durun. Silah almayacak mısın? Hayır, fark etmez. Drum’ın planı baştan beri birkaç silahlı hedefi vurmaktı. Tek umudumuz ondan daha iyi düşünmek. Bir banka dolusu silahlı insanı nasıl öldürürsün? Elektriği keserim, gece görüşü gözlüğü takarım ve herkesi vururum. Yüce Tanrım, bu fikir aklına nasıl geldi? Ofiste, gece görüşü gözlükleri olduğunu söylemiştin. Evet, banyoda bir çift var. Başka neye ihtiyacın var ki? Gözlükleri almaya giden adam Vicellous Drum’dır. Ya da kadın. Drahmi mi? Drahmileri nasıl satacağız ki? Sence burada ne kadar var? Sanırım dört ya da beş milyon. Hadi çıkalım buradan. Kımıldayın. Ciddi misin? Bankayı kurtarmaya şimdi mi karar verdin? Hayır dostum, seninle gelmek istiyorum. Burada lanet bir katil var! Ben de geliyorum.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 7 = 11

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..