Karadayı 20.Bölüm

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 03 Mart 2013

Karadayı 20.Bölüm, Karadayı 20.Bölüm izle, Karadayı 20.Bölüm HD tek parça izle : Serra’nın Turgut’la ilgili söyledikleri Feride’yi şoke eder. Serra’nın açıklamalarıyla Mahir, cinayet günündeki saklı detayları araştırmaya başlar.

 

Anlaman gerekli, bunun ne kadar önemli olduğunu. Anlıyorum. Onun ölümü başının üstünden olacak. Ayağa kalkman için izin vermedim. Kim olduğumu biliyor musun? Evet. Odasına geri götür. Patronumun onunla işi var. Bekleyebilir. Bal,bak,bak! Bak. Kimi buldum. Halen Türkiye’da. Hava beni burada tutuyor. Ve Sonunda evlendim. Sen? İlk kez dışarıda olmak zordu. Sana teşekkür etme şansım olmadı. Eski arkadaşlığımız bir tür faydalı oldu. Senin Sayidle olduğunu biliyorum hain? İsrail casusu. Onun o rütbeye yükselmesine yardımcı oldular. Ama her zaman onları muhafaza etti elinin altında sakladı. Detlev onlar benim çocuğumu aldılar. Çocuklar her zaman sorun yaratır. Bu yüzden hiç çocuğum olmadı. Hadi. İçelim Bunlar baş ağrısı için olanlardan, evet? Senin Kanada hoşuna gider diye düşünmüştüm Zaten Tadmor hapishanesinde orada. Neden beni tutuklamadılar? Şimdi bu çok ilginç bir nokta. Sayid seni yakalamak istemiyor. O kimseyi istemiyor şey gelmeden Aynı aileden Kanadalıyı kaçırmak istemiyor. Medya spekülasyonlarını arttırırdı. Yani? Halim bizim eski dostumuz Sayid için çalışmıyor. Halim İçişleri Bakanlığı için çalışıyor.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


1 + = 8

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..