Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi

Kategori : Araba - Etiketler : - Tarih : 29 Mart 2013

Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi, Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi Video, Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi Tanıtımı : 

Reşat Harmandalı Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi

Son Haberlere Göre, bu Zoran. Harika bir pandomimci. Namı diğer Kafka. Babası, yerli düşünürümüz. Namı diğer Kant. Bu Bojan, saksafon çalıyor. Buraya gel. İtalyan arkadaşımı tanıtayım bu Diego, fotoğrafçı. Amerikan arkadaşımız. Diego. Gel! Bu Mladio, heykeltıraştır ve en çılgın dostumuzdur. Müthiş aktris Ana. Herkesin istediği ve isteyenlerin birçoğunun elde ettiği kadın. Tüm günü karda yatarak ve kayakçıların üstümden atlamasıyla geçirdim buz parçaları gözlerimin önünde uçuşuyor. Muhtemelen kör olurum. Bir fotoğrafçı için hoş bir şey değil. Neden güneş gözlüğü giymediğini anlamıyorum. Aptal kafam! Elbiselerinle sevişmeye benziyor bu. Objektif ile arana hiçbir şey girmemeli. İşte. Ne güzel gülüyorsun. Biriyle görüşüyor musun? Uzun yıllardır biriyle görüşüyorum. Ya sen? Ben mi? Ben boşum! Ben boşum. Her şeyi geride bırak seninle beraber uzaklara gidelim. Nereye gideceğiz? Brezilya’ya. Camaru’da madenlerde çalışan çocukların fotoğrafını çekeceğim. Yarın gidecektim. Çok mutluydum ama şimdi üzgünüm. Ben de yarın gidiyorum. Affedersiniz, Mirna Mari’yi soracaktım.numaralı oda. Anne. Anne… Kucağıma alayım mı? Başına dikkat et. İzninizle kendimi tanıtayım genç hanım. Ağabeyiniz ve Sevgili insanlar oluyorum ben. Yakın zamanda ölmüş babanızın anısına size babalık görevi de yapacağım. Bu da ne? Annem bana iş verdiğiniz için size teşekkür ediyor. İşini iyi yapıyor. Çocuğu kucağına almak ister mi, diye sordu. Kolunu uzat. Çok tatlı. Mini minnacık. Çocuk istiyor musun? Ya sen? Tek isteğim çocuk. Gelin bakalım. Evime hoş geldiniz. İtalyan prensesimiz burada uyusun. Sen, fotoğrafçı benim odamda uyuyacaksın. Merak etmeyin. Çarşaflar temiz. Ben de kanepede yatacağım. Söyle. Şairimiz uykuya daldı. Tamam. İyi geceler. Dur. Sana âşığım. Keçileri kaçırmışsın. Hayatımın kalanını seninle geçirmek istiyorum. Pekâlâ. Kaç yaşındasın? . Anladım. Hadi yatmaya. Şiir on numara ve Sevgili insanlar. Tebrikler. Bir saniye… Hayır! Git! Tanrım! Artık benimsin. Sağ ol. Bu civarda bir kafe var, anneni eskiden o kafeye götürürdüm. Çok güzel makarna yapıyorlar. Gel kaçalım. Ama mutluyum ben baba. Ya öbürü, Amerikan olan? Gece gece arayan?
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


1 + = 8

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..