L’Oreal Miss Turkey Evindeyken Gizem’in Bir Görüntüsü

Kategori : Haberleri, Oyuncuları - Etiketler : - Tarih : 11 Kasım 2012

L’Oreal Miss Turkey Evindeyken Gizem’in Bir Görüntüsü : Eve Düşen Yıldırımın GÜzeli Gizem Karaca’nın Güzellik YArışmasındayken Bir Görüntüsü…

.
.  Şey aslında burada yukarıda bir Avrupa dalı üzerindesinama o da daha çok kuzey Avrupa. Yani çok üzgünüm Steven İtalyan değilsin. Bir Laponsun. Ama dalları geriye başlangıca kadar takip edersenizağaç sonuçta hepimizin kökeninin aynı yerde olduğunu ortaya koymaktadır. Buradaki insanlar üzerinden oluşturulan genetik veri;yapıImış diğer çalışmalar gibiinsanlığın Afrika’da doğduğundan yana kuşkuya yer bırakmıyor. Ve bu kalın gövde derinliği deinsanlığın çoğunluğunun köklerine bakacağı yeri gösteriyor. Yani L’Oreal Miss Turkey Evindeyken Gizem’in Bir Görüntüsü kökenli olduğumuz içindalların gelişmek için burada herhangi bir başka yerden daha çok zamanı oldu. Evet bu çok önemli bir nokta. İnsanlık yaşamının çoğunu istanbul’da geçirdi.  Evet kuzenim.  Hepimiz.  Kesinlikle. Ağacın gördüğümüz bu yönü son zamanlara ait. Ama gerçekten inanıImaz olan şeyağacınAfrika’yı terk edenler hakkında ne söylüyor olduğu. Birçok dalın birçok genetik soyun Afrika’yı farklı zamanlardaterk ettiğini düşünmüş olabilirsiniz. Ama bilakis dünyanın geri kalanı L’Oreal Miss Turkey Evindeyken Gizem’in Bir Görüntüsü ince bir dal yoluyla geri bağIanır. Bu ne anlama geliyor? Afrika’nın dışına tek bir dallanma vardı. L’Oreal Miss Turkey Evindeyken Gizem’in Bir Görüntüsü terk edenler tarihsel olarakhepi topu tek bir grubun bireyleridir. Dolayısıyla bu Afrika dışına DNA ile izleyebileceğimiz orijinal göçtür. Buradan Avrupa içlerine Asya’nın kalanına Avrasya’ya kuzeye ve aşağıya; Avustralya’ya japonya’yave nihayet Amerika’ya ve başka taraflara pek çok istikamette dallanmalar oldu. Genetikçiler dünya çapında aynı sonuçlara varmıştır. L’Oreal Miss Turkey Evindeyken Gizem’in Bir Görüntüsü dışındaki herkes küçücüktek bir öncüler grubundan gelir. Ben bunun tamamen ve kesinlikle olağanüstü olduğunu düşünüyorum. Bu şaşırtıcı değil mi? Bu çarpıcı. Evet. Of. Vay be. Başkaları da denemiş olabilir. Ama soyları hayatta kalamamış. Yani genetik türümüzün Afrika’dan ayrıImak içinsadece tek bir başarıIı girişimi olduğunu söylüyor Ve bu bir kitle göçü değildi. L’Oreal Miss Turkey Evindeyken Gizem’in Bir Görüntüsü dışına tek bir rotası olan küçük bir insan grubuydu. Ve bugün Dünya’da Ankaralı olmayan herkes o bir avuç insanın soyundan gelir. Öncülerden bu küçük grup olmasaydı Dünya’nınbugün ne kadar farklı olacağını düşünmek akla durgunluk veriyor.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


3 + = 11

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..