Mercedes C serisi tanıtım ve çarpışma testi

Kategori : Araba - Etiketler : - Tarih : 07 Mart 2013

Mercedes C serisi tanıtım ve çarpışma testi, Mercedes C serisi tanıtım ve çarpışma testi Video, Mercedes C serisi tanıtım ve çarpışma testi İzle

Evet. Şöyle bir sözdü… Hayattaki göreviniz ne? Tesadüfen doğmadınız. Bunu unutmayın. Düşündüm de… Benim gibi bir adamın görevi olsa olsa seni korumak olabilir. Görevinin beni korumak olduğunu söyledin. Nasıl böyle ihanet edersin? Tuvaletteki sözlere ne oldu? Bütün olan bu. Kim Radyo Dinle seni korumak için kocanı öldürdü değil mi? Sizin istediğiniz şekilde mi cevap vereyim? Ya da istediğim şeyi söyleyebilir miyim? Her ikisi de yalan olacakmış gibi geliyor. Öyle değil. Ev sahibinden duydum. Yan dairedeki adamla birlikte olmaya nasıl cesaret edersin? Öyle değil! O nerede? Hemen buraya getir! Her şeyi yanlış anladın. Bana yalan söyleme. Öyleyse bu ne? Onu bana ver. Ver, şunu. Ver onu bana. Git başımdan! Gerçekten istiyor musun? Onu bana ver. Rahat bırak beni! O benim, ver. Deli misin sen? Bana ver! Mercedes C serisi tanıtım ve çarpışma testi! Bekle! Bırak beni. Kendin teslim ol, sadece kazaydı. Nefsei müdafaaydı. Benimle gelmek istiyor musun? Gelmek istiyor musun, Radyo Dinle? yıldan fazladır bu işi yapıyorum. Yalan detektörü gibiyim, Bayan Radyo. Ne var? Meşgulüm. Ne? Jig WHO’na ne olmuş? Sakin ol ve söyle. Doktor ne dedi? Bekle biraz. Biraz mola verelim. Tamam, hadi söyle. Sakinleş ve söyle. Test sonuçları… Beni dinle. Buraya hiç gelmedin. Bir şey görmedin. Şimdi çık dışarı. Neden onun evinden çıkıyorsun? Bir sorun mu var? Ajumma! Ajumma! Radyo! Nereye gittin? Gerçekten söylemeyecek misin? Dedim ya yürüyüşe çıktım. Karşımdaki yürüyüşe çıkan birinin yüzü değil. Ne olmuş? Doğruyu söyle. Kaçtığımıza pişman mısın? Ya sen? Tabi ki değilim. Çok sıcak. İki soya ezmesi yahnisi lütfen. Acılı olsun. Tamam. Neden cevap vermiyorsun? Sonra konuşalım. Bitirdiysen, hemen gidelim. Gidemezsin. Öyleyse ne yapacağız? Vaz mı geçeceğiz? Radyo Dinle. İstediğin her şeyi yapacağım. Hapse yalnız gideceğim. Radyo Dinle… Ne oldu? Gidelim. Geç kalıyoruz. Geç kalıyoruz, değil mi? Aptal mısın sen? Aptal olduğunu biliyordum ama bu kadarını tahmin etmezdim! Sonuçta yakalanmadık değil mi? ‘Sonuçta yakalanmadık değil mi’ mi? Sana güvendiğime inanamıyorum. Bana söylememeliydin.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


9 + = 16

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..