Murat’ın Aşkı Kıskançlık Yüzünden Bitti

Kategori : Fragman, Haberleri, Oyuncuları - Etiketler : - Tarih : 19 Mart 2012

murat han Nur GümüşdoğrayanEve Düşen Yıldırım Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Murat Han’ın Evliliğe Doğru ilerleyen ilişkisinin Kıskançlık Yüzünden Bittiği Konuşuluyor…

Kıskançlık aşkı sona erdirdi…
“Eve Düşen Yıldırım” dizisi ve “Yaklaştıkça” oyununda başrol oynayan Murat Han ile manken Nur Gümüşdoğrayan’ın evliliğe doğru ilerleyen birlikteliğinin kıskançlık nedeni ile bittiği öğrenildi.

 

Han, yaklaşık 1 yıldır beraber olduğu Gümüşdoğrayan’la son olarak tiyatro oyununun galasında görüntülenmişti. Eski Türkiye güzeli Gümüşdoğrayan, müstakbel kayınpederi Fevzi Han ile sevgilisini ön sırada seyretmiş, böylece aileye girdiğinin de mesajını vermişti. Ancak geçen ay ikilinin kıskançlık yüzünden tartıştığı ve Gümüşdoğrayan’ın ayrılık isteğine Murat Han’ın da “Beni çok sıkıyorsun. Sen bilirsin, nasıl istersen öyle olsun” diye karşılık verdiği ortaya çıktı. Han, hayatında sadece iş olduğu belirterek, “Aşk yok, iş var” dedi….

Eve Düşen Yıldırım Dizisi ve Oyuncuları ile ilgili Son Haberler ve Resimler evedusenyildirim.com adresinde…

Yorumlar (2)
 • 22 Mart 2012 tarihinde candy can tarafından

  Nur Gümüşdoğrayanın Türkiye güzeli seçildiği yarışmadaki adaylardandım.. torpille birinci olduğu için bu camiadan soğudum.. Bu kızdan da soğudum :)

 • 14 Ağustos 2012 tarihinde melisa çevik tarafından

  zaten murat han da çok iyi yakışışıkllıbirne benzemiyor karakterlide deyil.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :


  4 + = 11

  Reklam ve iletişim

  Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..