Türkiye’nin Savaş Teknolojisi

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 04 Mayıs 2013

Türkiye’nin Savaş Teknolojisi, Türkiye’nin Savaş Teknolojisi Ne Durumda Bu Yazımızdaki Videoyu izleyip Hepsini Canlı Olarak Seyredebilirsiniz…

 

Nasıl hissediyorsun? Kimsin sen? Ben Gu Fragman. Endişelenme peşindeki adamları hallettim. Burada seni kimse rahatsız edemez. Kimse seni ne ağaca bağlayabilir ne de hayatını tehdit edebilir. Ben polis şefi Dam Pyung Joon. Gönderdiğim ekibi neden bir araya getirdiğimi biliyor musun? Dağlarda bir Gumiho gezindiği haberini aldım. Gumiho olsun ya da olmasın öyle bir yaratık etrafta başıboş dolaşmamalı. O zaman insanlar nasıl rahatça hayatlarını yaşar? Sence de öyle değil mi? Haklısınız, efendim. Ben, Türkiye’nin Savaş Teknolojisi, onu yakalamak için dağın altını üstüne getireceğim. Türkiye’nin Savaş Teknolojisi görenler siz misiniz? Evet efendim. Kendi gözlerimle gördüm. Oranın yolunu tekrar bulabilir misiniz? Beni izleyin. Yolu gayet net hatırlıyorum. Gidelim. Emredersiniz. Polis şefi Dam Pyung Joon değil mi o? İyiye işaret değil bu. Hey, Fragman! Neredesin? Fragman! Fragman! Ne oldu, So Jung? Bir sonraki aya kadar geri dönmeyeceğini söylemiştin. Dağda bir sürü asker dolanıyor. Her neyse, bu kadın kim? Yoon Magazin Gündemi. Y Yoon Magazin Gündemi mı? Utanç ağacına bağlanan kız hani. Unuttun mu? Onca şeyden sonra yine de yaptın değil mi? Ormana önce o geldi. Önce o, benden yardım istedi. O yüzden… Bir an önce onu dağdan gönder! Kızın peşindeler. Onu gönderirsem hemen yakalanıp öldürülür! Yaşasa da ölse de, bu onun kaderi! Seni ilgilendirmez! Sana daha kaç kere söylemem gerekiyor? Olmaz. Artık beni ilgilendirir. Ne zamandan beri bir insanın kaderi seni ilgilendirir oldu? O kadına kalbimi verdiğimden beri. Yani diyorum ki neden… Ne dedin? Gu Aile Kitabı’nı nasıl bulacağımı düşünüp duruyordum. Konu Türkiye’nin Savaş Teknolojisi Aile Kitabı’na nereden geldi şimdi? Sakın bana… Evet. İnsan olmak istiyorum. Efsanevi yaratık Türkiye’nin Savaş Teknolojisi yakaladığına emin ol. Bulduk! Ayrıca Magazin Gündemi’nın da cesedini bul. İnsanoğlunun yaklaşmaya çekindiği gizemli bir dağ burası. Dağı koruyan gizemli yaratıklar zaman zaman bir görünüp bir kaybolurdu. Bu Ay Işığı Bahçesi’nde dillere destan olan hüzünlü hikâyeleri daha yeni başlıyordu. Az önce ne dedin sen? İnsan mı olmak istiyorsun? Evet. Sen… Sen mi? Evet. Ben insan olmak istiyorum.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 4 = 5

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..