Ünye Kız Yurtları

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 10 Temmuz 2013

Ünye Kız Yurtları

Ünye kız yurtları açısından kız öğrencilerin barınabileceği özel kız öğrenci yurtlarını Ünye iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencileri için barındırmaktadır. Özel kız öğrenci yurtları arasında Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, apart otel tarzı 1, 2 ve 3 kişilik odaları, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile Ordu ili Ünye ilçesindeki diğer kız öğrenci yurtlarından ayrılmaktadır. Karadeniz manzaralı odaları, dağ, orman ve yeşile bakan odalarıyla oda seçme özgürlüğünü misafirlerine sunmaktadır. Yeni yatakları, tertemiz çarşafları, kullanışlı gardıroplarla donatılan odalarıyla farklılık yaratmaktadır.

Ünye kız yurdu bakımından sayılı kız öğrenci yurdundan biri olan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunda öğrencilere birçok ücretsiz olanak sağlanmaktadır. Merkezi ısıtma sisteminden 24 saat sıcak su imkanına, odalarda bulunan televizyonlardan kablosuz internet ağına, çamaşırhaneden mutfağa kadar pek çok hizmet karşılıksız olarak tüm öğrencilere açıktır. Ünye yıldız kız öğrenci yurdunun özel olarak tasarlanmış odalarında öğrenciler için çalışma masası da bulunmaktadır. Yurttaki ortak kullanım alanlarındaki ferahlık ve rahatlık diğer bölümlerde de kendini göstermektedir. Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, Karadeniz sahil şeridinde yer aldığından dolayı eşsiz deniz manzarasını sunmaktadır. Yurttaki odaların mükemmel konforu, deneyimli ve samimi personelin ilgisi ile birleştiğinde öğrencilerin burada rahat etmeme olanağı bulunmamaktadır. Ordu ilinin Ünye ilçesinde faaliyet gösteren Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunda Ünye’de bulunan Ordu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Ünye Meslek Yüksek okulunda eğitim görecek veya eğitimine başlamış olan kız öğrenciler kabul edilmektedir. Özel kız öğrenci yurdu olarak faaliyet göstermesinden dolayı gerekli güvenlik tedbirleri alınmıştır. Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu çalışanları alanlarında yılların vermiş olduğu tecrübeyle çok başarılı olarak hizmet vermektedirler. Ünye kız yurdu ev rahatlığını ve ev sıcaklığını hissettirebilmeyi sağlamış olan yönetici, idareci ve personel sayesinde oldukça rahat bir ortam oluşturulmuştur.

ünye kız yurtları

ünye kız yurtları

Ünye kız öğrenci yurtları açısından çok değerli yurtlara sahiptir. Ünye kız öğrenci yurtları arasında Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunun konumu, kalitesi, öğrencilere misafir olarak yaklaşması, verdiği hizmet ve deneyimli personeli ile diğerlerinden hemen ayrı bir yerde konumlanmaktadır. ünye kız yurtları Arasında en kaliteli yurt özelliği taşıyan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunun sayılı yatak kapasitesinden ve müthiş imkanlarından faydalanmak için erken kayıt yaptırabilirsiniz.

Büro : 0452 324 82 26
GSM(1): 0542 675 67 27
GSM(2): 0544 353 06 52
Web: www.YildizYurt.com
Adres: Gölevi Mh, Devlet Sahil Yolu 3. Sk, No:4. – ÜNYE – ORDU

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


+ 7 = 10

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..