Volvo V60 Tanıtımı

Kategori : Araba - Etiketler : - Tarih : 05 Mart 2013

Volvo V60 Tanıtımı, Volvo V60 Tanıtımı Video, Volvo V60 Tanıtımı İzle : Kanal 24′ün Hazırladığı Otomobil Sevdası Adlı Programdan Kesitler ve Volvo V60 Sizlerle… 

 

Volvo V60 Tanıtımı kocanı seviyor musun? Beni utandırma. Yaklaş, ıslanıyorsun. Ne yapı… Ne yaptığını sanıyorsun? Bilmiyorum… Sadece… Çocuklarla böyle şeyler yapmam. Evli olduğunu biliyorum. Bilmediğimden değil. Bir şey yapma niyetinde değilim. Sadece… Bu arada, ben çocuk değilim. Çocuk değilim, Volvo V60 Tanıtımı. Geçen gece… Sadece yemeğini ye. Neden bu kadar geç yiyorsun? Akşam çok fazla müşteri vardı. Bay Kim, o aşağılık herif bütün paramı aldı… Nerede? Kahretsin. Ne arıyorsun? Birikim yaptığın hesap cüzdanını. Öyle bir hesap yok. Geçen sefer hepsini aldın. Dalga mı geçiyorsun? Beni aptal yerine koymaya çalışma. Kendin söyleseydin, daha iyi olurdu. Neden bana içki içirip, inkar ettin? Banka hesabım yok… Bu ne? Dilin mi tutuldu? Açmamı ister misin? Nasıl cüret edersin? Bir hayvana çocuk vermekten mi korktun? Sana göre insan bile değilim değil mi? Neyi doğru yaptın ki, Volvo V60 Tanıtımı! Buna nasıl cüret edersin? Volvo V60 Tanıtımı Kıtlıktan mı çıktın? Neden bu kadar hızlı yiyorsun? Üzgünüm. Televizyonun sesini bu yüzden mi açıyordu. Aptalın tekiyim. Burası bir restoran. Yemek yemeyeceksen çık dışarı. Şikayet et. İstersen senin adına ben ederim. Hayır, şikayet etmeye birlikte gidelim. Polise yaralarını göster, ben de şahitlik yapacağım. Aptallaşma. Çık dışarı. Hayır aptallık etmeyeceğim. Şikayet edene kadar da gitmeyeceğim. Daha önce şikayet ettim. İşe yaramadı. Memnun oldun mu? Öyleyse, kaç buradan. Neden böyle yaşıyorsun? Ya ölümüne döverse ne olacak? Ölümüne dövülecek kadar deli miyim ben? O zaman ne yapacaksın? Arjantin’e gideceğim. Gideceğim. O zaman hemen git. Bir uçak bileti al ve hemen git. Hemen gitmek için çok pahalı. Peki ne zaman gideceksin? Haline bir bak. Olabildiğinde çabuk gitmelisin. Erişteler şişiyor. Hemen git. Volvo V60 Tanıtımı! Erişteler şişiyor dedim! Pekala! Gidiyorum! Öyle istiyorsan ölümüne dayak yiyebilirsin. Hayat senin. Yarın benimle Arjantin’e gitmek ister misin? Merhaba. İspanyolca biliyorsun Tanıştığımıza memnun oldum. Teşekkürler. Ben Koreliyim. Anlıyorum. Çok mutluyum, ya sen? Üzgünüm, yapacak çok işim var. Koşturmak zorundayım. Tuvaletteki duvarda bir yazı gördüm.
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


4 + = 9

Reklam ve iletişim

Her Türlü Konuda iletişim Adresi [email protected] Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz..